Грибівка курорт

Розвинена іфраструктура курорту і близькість до Одеси роблять Грибівку ідеальним місцем відпочинку біля моря в будь-який час року.

Велика кількість водних атракціонів, широкі піщані пляжі, ресторани на березі моря не залишать байдужим нікого.

Грибівка

Пляжі Грибівки

Грибівка радує своїх гостей довгими піщаними пляжами. Пісок дрібний, без великої кількості ракушки - тут комфортно ходити босоніж. Сім'ї з дітьми вибирають відпочинок в Грибівці, оскільки тут пологе морське дно. На пляжі прямо на піску встановлені дитячі майданчики, багато кафе і ресторанів з видом на морський прибій.
Свіже повітря, красу і тишу дарує Вам природа, а ми подбаємо про все інше!

Розваги

У Грибівці можна знайти розваги на будь-який смак. У центрі курорту багато невеликих кафе і ресторанів, дитячі атракціони, сувенірні кіоски. На пляжі - традиційні водні розваги аж до екстремальних видів відпочинку. Недалеко знаходяться аквапарки Одеси та Затоки. Великий вибір екскурсійних програм в Одесу, Білгород-Дністровську фортецю, Шабо, Вилкове.

Грибівка, море, пляж, відпочинок

Наш сервіс

«Южная» - база відпочинку для сімейного, індивідуального та корпоративного відпочинку біля моря. У будь-який час року «Южная» стане для Вас джерелом сил і натхнення, енергії і любові. Хто не бачив сходу і заходу сонця в Грибівці, той втратив половину свого життя. А хто не відпочивав на базі відпочинку "Южная" - той втратив ще половину життя! Чисте море, свіжий морський бриз та неймовірні світанки - це від природи, а від нас - турбота та комфорт!
У нас можна провести вихідні на березі моря, відзначити урочисту подію, замовити екскурсії...

Акції і події